Jak znaleźć pracę po studiach…w Opolu i nie tylko

"Jak znaleźć pracę po studiach" to inicjatywa młodych przedsiębiorców z Opola, absolwentów tamtejszego uniwersytetu oraz politechniki, którzy swoim doświadczeniem chcą wesprzeć swoich młodszych kolegów.

Akcja ma wymiar ogólnopolski i ma za zadanie zmobilizować studentów oraz absolwentów do szukania pracy w kręgu swoich zainteresowań, wykształcenia i predyspozycji. -Mamy bardzo zdolne pokolenie, mające dostęp do narzędzi, jakich nie mieli ich rodzice. Niestety mimo ogromnych możliwości kompletnie nie potrafią z nich korzystać. Często ilość możliwości ich przytłacza. Kończy się tym, że prawnicy pracują na stacji paliw, a pedagodzy na kasach sklepowych – mówi organizator akcji Michał Kosel. – My chcemy pokazać im jak to zmienić. Każdy z nich ma jakiś potencjał oraz predyspozycje do danej pracy. Chcemy nauczyć ich jak to wykorzystywać i jak zarabiać na tym co lubią robić.

Wszystkie osoby, które wyślą CV na wskazany adres, otrzymają video szkolenie z zakresu szukania pracy, zdefiniowania swojego profilu zawodowego oraz rozmów kwalifikacyjnych. Dodatkowo każda otrzyma poprawny wzór CV oraz materiały szkoleniowe.

 

10 najbardziej kreatywnych i interesujących osób dostanie się do drugiego etapu, gdzie przejdą całodniowe szkolenia, skorzystają z indywidualnych spotkań z WorkCoachingu oraz otrzymają narzędzia do określenia swojego profilu zawodowego, tak by robili to, co naprawdę sprawia im przyjemność.

 

Dajemy gwarancję, że osoby, które przejdą całość szkolenia w ciągu 3 miesięcy od jego zakończenia znajdą pracę w wybranym przez siebie segmencie. – dodaje Kosel

Dodatkowe informacje: www. PracaPoStudiach. pl

tel. 692-324-744

mail: info@PracaPoStudiach.pl