Miasteczko Orange już otwarte

Miasteczko Orange wybudowane przez firmę Bouygues Immobilier Polska 5 września 2013 r zostało oficjalnie otwarte. Od połowy lipca kompleks stanowi główną siedzibę Grupy Orange, która od początku tej inwestycji jest jej wyłącznym najemcą. Właścicielem obiektu jest spółka Qatar Holding należąca do Qatar Investment Authority.

Projektantem nowej siedziby Grupy Orange, zlokalizowanej w Alejach Jerozolimskich 160 w Warszawie, jest znany architekt Stanisław Fiszer. Kompleks składa się z pięciu sześciokondygnacyjnych budynków połączonych ze sobą na poziomie parteru i pierwszego piętra. Łącznie obiekt posiada 45 tys. m2 powierzchni użytkowej i zapewni pełną infrastrukturę 3300 pracownikom, stąd nawiązanie do miasteczka. Na jego terenie znajduje się kantyna z ponad 300 miejscami siedzącymi, sklep spożywczy, kiosk, kawiarnia, fitness oraz zadrzewiony ogród z fontanną i drewnianym tarasem. W ostatnim tygodniu zainstalowano stację rowerów Veturilo przed wejściem do Miasteczka Orange.

Miasteczko Orange fot. Bouygues Immobilier Polska (1)Miasteczko Orange fot. Bouygues Immobilier Polska (2)Miasteczko Orange fot. Bouygues Immobilier Polska (3)Miasteczko Orange fot. Bouygues Immobilier Polska (4)Miasteczko Orange fot. Bouygues Immobilier Polska (5) Miasteczko Orange fot. Bouygues Immobilier Polska (6)