Odpowiedni wybór

Dzięki codziennej współpracy z gośćmi biznesowymi w Stalowej52 Hostel&Apartments wiemy dokładnie, co decyduje o wyborze naszego miejsca.

Z jednej strony goście oczekują określonego standardu, który obejmuje wysoki poziom obsługi: wygodę pokoi, ich funkcjonalność, bezpłatny dostęp do Internetu, z drugiej strony poszukują miejsca, w którym można odpocząć po całodziennych spotkaniach biznesowych. Zauważamy także, że szczególnie przy pobytach długoterminowych tym, co przyciąga gości na Stalową52, są apartamenty z kuchniami. Wynajem takiego mieszkania sprawia, że nie odczuwa się anonimowości hotelu, a jednocześnie zapewnione są wszystkie udogodnienia, takie jak całodobowa recepcja czy możliwość zjedzenia smacznego śniadania i wypicia dobrej kawy. Widzimy, że goście coraz częściej wybierają mniejsze obiekty, które zapewniają indywidualne podejście do ich potrzeb. Osoby, które przyjeżdżają na Stalową52, doceniają miłą i pomocną obsługę, piękne wnętrza oraz przyjazną atmosferę, która panuje w całym obiekcie. Chętnie korzystają ze słonecznego patio, na którym mogą się zrelaksować i porozmawiać z innymi gośćmi.

Restauracja w hotelu lub bliskość innych punktów gastronomicznych to również czynniki brane pod uwagę przy wyborze miejsca. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja. O ile ścisłe centrum miasta nie jest już najważniejsze, o tyle nadal bardzo istotne jest, aby łatwo i szybko można było się do niego dostać. Często spotykamy się również z zapytaniami o dostępność oferty kulturalnej. Wernisaże, koncerty, degustacje wina, warsztaty kulinarne i inne tego typu wydarzenia postrzegane są jako alternatywa spędzania czasu w zamkniętym pokoju hotelowym.

Autorka jest współwłaścicielem Stalowa52 Hostel&Apartments

Kordian Kuczma

Kordian Kuczma

doktor nauk politycznych PAN